9 Ocak 2021 Cumartesi

BLOGLARI CANLANDIRMA PROJESİ

Selam. Bu ara ne kadar sık karşılaşıyoruz değil mi? :) Bugünün yazısı bir proje bildirisi aslında. Blogları Canlandırma Projesi. Etkinliği ilk duyduğumda yoğunluğum sebebiyle katılamayacağımı düşünmüştüm ama blogger arkadaşlarımın yazılarını okuyunca planlarıma sadık bir şekilde ilerlersem güzel bir şekilde ilerleyebileceğimi düşünüyorum. Birbirimize destek olduğumuz, yeni şeyler paylaştığımız güzel bir etkinlik olacak. Şimdi ben sözü bu güzel etkinliğin tanıtım yazısına bırakıyorum. En kısa zamanda yine görüşelim.

Merhaba Bloggerlar!

Bloglarını güncel tutmak isteyen ancak yazmaya üşenenler! "Ben öyle sıkıya gelemem. Kurallar beni boğar." diyen özgür ruhlar!

Tam size göre bir etkinlikle geldik.

Birkaç blogger arkadaşla blogları hareketlendirmek için bir etkinlik yapma kararı aldık. Bu etkinlik için her ay BCP (Blogları Canlandırma Projesi) grubu olarak bir tema belirliyoruz. O ay sonuna kadar temaya uygun olan bir kitap okuyabilir veya film, dizi izleyebilirsiniz. İsterseniz hem kitap okuyup hem de dizi, film izleyebilirsiniz. Bu size kalmış.

O ayın temasına uygun okuyup izlediklerimizin yorumlarını ayın sonunda yayınlayacağız

Her ayın başında o ayın konusu hatırlatılacak. O ayki etkinliğe katılmak isteyenler bu etkinlik kapsamında yazılan yazıların yorum kısmına etkinlik kapsamında okuyup-izlediklerinin yazısının linklerini yorum olarak bırakabilir. Linkler ay sonunda yayınlanacak yazıya eklenecek ve diğer katılımcıların tema için okuyup izlediklerine toplu olarak ulaşabileceksiniz.

Katılmak isterseniz, yorum olarak katılacağını yazabilirsiniz ve etkinlik hakkında merak ettikleriniz varsa sorabilirsiniz. Bu sayede blog trafiğiniz arttığı gibi yeni blogları ve temaya uygun bilmediğiniz film-dizi-kitapları keşfedebilirsiniz.

Gelelim seçtiğimiz ilk temaya:

Zorlu geçen bir yılında ardından, "Yeni yılımız umutla başlasın. Başarılardan eksik kalmayalım." diye düşünerek temamızı UMUT-BAŞARI olarak seçtik. Özetle; isminde, konusunda umut ya da başarıyı çağrıştıran her şeyi ocak ayı için okuyup izleyebilirsiniz.

Yazılarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın!


Bu etkinliğe katılacak bloggerlar:


18 yorum:

 1. Çok güzel düşünülmüş bir proje.Bende katılabilirim ama derslerim ve bu sene sınav senem olmasından dolayı sınava yakın yazabilir miyim bilemiyorum.Ama katılmayı çok isterim.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba. Ayda bir yazı olacak, ders programına uyarsa seni de listeye ekleyebiliriz. Nasıl dilersen^^ Mail adresini iletebilirsin ya da instagram üzerinden de ulaşabilirsin :)

   Sil
 2. Çok güzel bir etkinlikmiş. Tema da hoşuma gitti. Katılmayı istiyorum

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Tabi, çok seviniriz. Blogumda iletişim formu var. Mail adresini iletebilirsin ya da instagram üzerinden de ulaşabilirsin. Nasıl dilersen :)

   Sil
  2. Instagram kullanmıyorum. Mail adresim: chefuaru@gmail.com

   Sil
  3. Tamamdır. Hemen dönüş sağlıyorum.

   Sil
 3. Bundan ilk olarak okurixin postuyla haberdar oldum. Cok da güzel bir fikir. Aslında pek katılabileceği düşünmüyorum ama konu umut ve başarı olunca... o kadar pozitif iki kelime ki. Şimdiye dair olmasa da önceden izlediğim bir filmi paylaşmak isterim, sanirim bu film hakkında konuşmaya ihtiyacım olabilir. Aysonu ben de yazayım mı, napayim bilemedim😉😀

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Bende çok sevdim. Bir de hep beraber yazınca daha da keyifli olacak eminim. İsterseniz vaktiniz olduğu zamanlarda sizde yazabilirsiniz. Şahsen ben film yorumunuzu çok merak ettim. Okumak isterim :)

   Sil
 4. Merhabalar. Harika bir etkinlik olmuş gerçekten. Ben de aranızda olmayı çok isterim. ^^

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba. Yorumunuza biraz geç dönüş yapabildim. Kusura bakmayın lütfen. Aramıza hoş geldiniz :)

   Sil
 5. Merhabaa, ben de katılmayı düşünüyorum bu projeye.Çok sevdim!

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Merhabaa^^ Blogumdaki iletişim formundan mail adresini iletebilirsin ya da instagram üzerinden de ulaşabilirsin. Dönüşünü bekliyorum. Sonrasında alalım seni de listeye :)

   Sil
 6. oleey iyi olcaaaak :) okuycam izlicem bugünlerde ocak ayı şeylerini :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Eveet. Çok güzel olacak :) Merakla bekliyorum :)

   Sil
 7. Sizi danışmak istediğim birkaç soru var, size mail adresindan ulaşabilmem mümkün müdür?

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba. Evet, yan taraftaki iletişim formu aracılığıyla da ulaşabilirsiniz.

   Sil